Teken je intentie
Verander je werkdag door één simpele handeling
Jij begint jouw werkdag vaak met de meeste dringende zaken. Eenmaal afgerond, ga je snel door naar de volgende taak en de volgende. Tussendoor beantwoord je nog wat appjes en ga je naar een meeting.
En dan is de ochtend opeens voorbij, je thee koud, je hoofd vol en je lijf moe. En het einde van je To Do lijst? Mwah, die lijkt niet echt dichterbij te zijn gekomen.
Het kan ook anders
Stel je eens voor dat je je werkdag begint met tijd te maken voor hoe je je die dag wilt voelen. Wat is je intentie voor deze dag? Wat wil je vandaag écht prioriteit geven?
Je intentie kan bijvoorbeeld zijn: focus, let’s do this, ontspanning, vertragen, vrijheid, humor of gezelligheid.
Ik ga je helpen om je intentie concreet te maken door deze te tekenen. Als je dit doet zul je merken dat je hier de hele dag plezier van zult hebben.
Door je intentie te tekenen:
→ Zal je werkdag veranderen. Want die tekening die je gemaakt hebt, is opgeslagen. En je zult ‘m gedurende de dag voorbij zien komen. Omdat hij voor je staat. Of omdat je eraan moet denken. En dat is fijn.
→ Begin je je dag anders. Je laat hoofdzaken even rusten en omarmt creativiteit en tijd voor jezelf. Dat je daar een prioriteit van maakt werkt de rest van de dag door. Je maakt meer verbinding met jezelf.
→ Ga je je werk op een andere manier doen. Niet gehaast en zo snel mogelijk, maar met de intentie die je die dag voor jezelf hebt gesteld. Je gaat bewuster met je tijd en energie om.
Ook als je een rotdag hebt
Want tsja die hebben we allemaal wel eens, althans ik wel. En juist op zo’n dag ligt het risico op de loer om je maar snel te storten op je taken. En juist op zo’n dag is het waardevol om aan het begin van de dag tijd te nemen voor je intentie.
Je intentie op een rotdag kan bijvoorbeeld zijn: leg de lat laag, lief zijn voor mezelf of ik mag ruimte maken voor het rotgevoel. In deze training leer je hoe je op rotdagen jouw intentie kunt tekenen. En dat gaat je helpen om mee te bewegen met en door het rottige gevoel.
Teken je intentie
Wat is het niet:
× Een quick fix, het einde van stress.
Wat is het niet:
× Een effectiviteitstool
Wat is het niet:
× Een mega grote verandering die bakken met tijd kost
Maar wel:
en klein en fijn ritueel voor jezelf met veel effect.
Maar wel:
De dag starten met een rustige en creatieve activiteit, werkt de hele dag door.
Maar wel:
Een eenvoudige aanpassing in je dagelijkse routine. Vijf minuten investeren, vijf minuten plezier oogsten.
Wat krijg je:
- Een leuke en praktische online training met allemaal korte video’s
- Ik neem je stap voor stap mee, hoe je jouw intentie concreet kunt maken door poppetjes te tekenen of symbolen te gebruiken of juist knallende teksten.
- Templates met 30 voorbeelden van hoe je de verschillende intenties zou kunnen tekenen
Investering: EUR 45 exclusief 21% BTW
Praktisch: Je krijgt toegang tot de online academie van Studio Pen. Hierin vind je al het materiaal en de video’s. Je kunt de training in je eigen tempo doorlopen. Je krijgt een jaar lang toegang tot de training.
Tickets: je kunt je tickets online kopen en betalen met Ideal. Je ontvangt van mij een factuur. Vaak is het mogelijk om de kosten te declareren bij je werkgever of deze rechtstreeks door je werkgever te laten betalen
Heeft je werkgever speciale wensen? Bijvoorbeeld een formulier dat ik moet invullen, kenmerken die op de factuur moeten komen te staan? Dit is meestal mogelijk. Hiervoor reken ik 35 euro exclusief 21 % BTW aan administratiekosten.
Materiaal dat je nodig hebt:
- Een notitieboek zodat je dagelijks je intentie kan vastleggen: liefst met wit papier of dotted grid (puntjes)
- Een zwarte stift of fineliner
- Een paar gekleurde stiften en/of potloden
- Ander tekenmateriaal waar jij blij van wordt
Over Aafke
Ik heb deze training gemaakt omdat ik zelf merkte hoe hard ik het nodig had: tijd nemen om mijn intenties helder te krijgen. Ik werk zelf niet zo gestructureerd. En ik kan soms wel wat jaloers kijken naar mensen die zijn van: “Plan Do Act”. Doelen stellen, een plan maken en afvinken maar. Dat ben ik niet. Ik laat me liever leiden door waar ik op dat moment energie van krijg.
Een structuurjunkie zal ik nooit worden. Wat mij wel enorm helpt, is elke dag beginnen met een tekening van hoe ik me wil voelen. Dit heeft me het afgelopen jaar, waarin ik twee keer ben verhuisd, enorm geholpen. Ondanks de hectiek merkte ik dat deze manier van zelfzorg niet veel tijd kost en toch veel effect heeft. Dat gun ik jou ook!
Als je je innerlijke wereld verandert, verandert de wereld om jou heen ook
Veelgestelde vragen
Ik kan niet tekenen, is deze training wel geschikt voor mij?
Ja, juist. In deze training ga ik je laten zien hoe je “het moet mooi” kunt loslaten en het plezier in het tekenen weer kunt terugvinden. Mijn motto is: leg de lat laag.
Leer je ook tekentechnieken in deze cursus?
Nee, dat niet. Wel zul je merken dat je creativiteit wordt gestimuleerd door de afwisselende reflectie opdrachten. Wil je echt een tekencursus met de nadruk op techniek of mooi tekenen? Dan is deze training minder geschikt.
Moet ik veel tekenmateriaal aanschaffen?
Je hebt nodig:
- Een zwarte stift of fineliner
- Een paar gekleurde stiften en/of potloden
- Een paar vellen wit papier of een notitieboek (liefst blanco of met puntjes/dotted grid)
Kijk vooral naar wat je al in huis hebt, shoppen kan altijd maar hoeft meestal niet (zegt iemand die bijna niets liever koopt dan tekenspullen ;))
Kun je me nog wat voorbeelden laten zien van het tekenen van je intentie?
In het e-book Start met Visueel Reflecteren laat ik je zien hoe je je intentie kunt tekenen op je To Do lijst: https://www.studio-pen.nl/gratis/